Nie dodawałam postu z torbą do szpitala dla mnie bo w sumie nic ciekawego w niej nie ma. Hehe wiadomo piękne piżamy do karmienia, cudowne klapki, wkładki do biustonosza czy inne majtki jednorazowe i podkłady są co prawda rzeczywistością ale chyba mało atrakcyjną. Dlatego postanowiłam, że ominę ten temat i przejdę do tego co biorę do szpitala dla małego. Przyznam też, że jak zwykle na ostatni moment robiłam niektóre zakupy i muszę jeszcze dokupić parę śpiochów, bo najzwyczajniej w świecie o nich zapomniałam. A jak wiadomo w śpioszkach maluszkom najwygodniej, przynajmniej w nocy. Tak więc zostawiam Was z kilkoma zdjęciami tego co w naszej torbie powędruje do szpitala.

Przewiduję, że w szpitalu będziemy około 3 dni, przynajmniej tak było z bliźniakami, więc za wiele tych ubranek nie zabieram.
Bodziaki z krótkim rękawkiem bądź bez x3
Pajace bez stópek x2Body długi rękaw x3
Skarpetki x2
Piżamki na noc x3
Rękawiczki x1
Bawełniane czapeczki 2lub 3

i na wyjście
Pajacyk z kapturkiem
Grubsza czapka
Kombinezon

No i wiadomo, smoczki, pampersy i chusteczki. Wzięłam też kilka pieluch tetrowych. Słyszałam, żeby do szpitala zabierać jednak jak najmniej rzeczy bo jednak te zarazki itp, żeby tego potem do domu nie przynosić. Wiadomo, że po przyjściu należy wszystko uprać ale pewnie im mniej tym lepiej. Zastanawiałam się tez nad poduszką do karmienia ale chyba jednak ze względów higienicznych zostawię ja w domu. Najwyżej Darek mi powiezie.

Drogie mamy a może Wy mi jeszcze coś podpowiecie co jest niezbędne????

dsc_0150

dsc_0166

dsc_0160

dsc_0175

dsc_0154

dsc_0171

dsc_0144

dsc_0183

}
AllAccessDisabledAll access to this object has been disabled510D4556ADEF97258PLMlcws5VhNJmRNoqyzEMekkyQHPxrnaTZBDmXr8wAHm026PEeQSMCVtRxco/VRPX/f1lcrWeo=