dzieci-10-of-13-23

Chłopak z gitarą byłby……dziewczynką:)

Październik 3, 2014 , In: Blog , With: One Comment
0
                                                         
Sara uwielbia muzykę. Piosenki łapie w mig, szybko uczy się tekstów i kocha przeróżne instrumenty. O gitarze dla niej myślałam już dużo wcześniej. Jak odpakowała prezent i zobaczyła co jest w środku była prze szczęśliwa. Wybierając gitarę kierowałam się głównie wyglądem i  tym aby była to gitara a nie plastikowy badziew który gra po naciśnięciu tysiąca guziczków i doprowadza rodzica do białej gorączki po 5 minutach.
Chciałam aby była to prawdziwa miniaturka gitary i taka właśnie jest gitara firmy Vilac. Jest drewniana oraz posiada prawdziwe struny gitarowe, można ja normalnie nastroić. Jest pięknym przedmiotem samym w sobie, uważam że jest idealna jako prezent. Wspomaga rozwój muzyczny dziecka i jest idealna do zabaw. Z firmy Vilac jest dostępnym również wiele innych pięknych drewnianych instrumentów.  Wszystkie znajdziecie TU w sklepie Dadum
Sara
wszystko ZARA
Salvador
koszula ZARA
spodnie RESERVED
buty MRUGAŁA

Jeśli podobał Ci się post będzie mi bardzo miło jeżelili go udostępnisz dalej lub polubisz .

Share to Google Plus
  1. Odpowiedz

    Śliczne dzieciaczki śliczne zdjęcia śliczne stylizacje

Leave a Comment

Mama bliźniąt i całej zgrai zwierząt. Nasz dom to istny huragan...dwoje dzieci , siedem psów i dwa koty to mieszanka wybuchowa, ale jest wesoło. Zapraszamy do Naszego swiata:)

zBLOGowani.pl

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow Me!

}